Карпатський рейнджер - новий детективний серіал на 2+2

7 (Просмотры)
Издатель
Серіал «Карпатський рейнджер» – 24-серійний детектив про канадця українського походження Пола Гордійчака, який прибуває в Україну в якості інструктора програми «Український шериф». Неочікувана загибель колеги змушує Пола не просто залишитися на історичній Батьківщині після завершення контракту, а стати головним дільничним карпатського містечка Нагура. Педантичний, чесний канадець, звиклий дотримуватись правил і законів, зіштовхується з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання. Та впоратись з криміналітетом виявиться не так просто – за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий новопризначеному шерифу.

У головних ролях: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарина Єгоркіна, Дарина Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Слава Красовська та інші.

Зйомки серіалу «Карпатський рейнджер» тривали півроку і проходили на декількох основних локаціях в Києві, Київській та Івано-Франківській областях, а також в Карпатах.

За підтримки Уряду України та Міністерства культури України.
Категория
Сериалы
Комментариев нет.