⚡️⚡️⚡️Атака на мовний закон УНІКАЛЬНІ кадри з Верховної Ради

6 (Просмотры)
Издатель
Фракція «Європейська Солідарність» разом з небайдужими активістами не допустили розгляд змін до мовного законодавства із порушенням регламенту, який спробували здійснити представники монобільшості. Про це повідомили депутати з «Європейської Солідарності».

Під час засідання комітету Володимир В’ятрович наголосив, що комітет відповідно до процедури не отримав необхідну кількість згод від народних депутатів, щоб розпочати роботу. Таким чином «Європейській Солідарності» вдалося попередити розгляд поправок, які атакують використання української мови на телебаченні.

«Ми такі зірвали онлайн-засідання комітету, який був спробою російського путчу в Україні. Дякую всім небайдужим. Але розслаблятися рано, тому що їм дуже хочеться зупинити українізацію українського телебачення. Їм дуже про це йдеться, мова про сотні мільйонів і торгівлю з країною-окупантом. І для нас це теж дуже дорого, тому що для нас це питання української України, тому боротьба триває», – сказав В’ятрович.

Після засідання комітету на акції протесту народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький повідомив, що українські патріотичні телевиробники підписали звернення проти атак на українську мову на телебаченні.

«Комітет не відбувся, але 15 червня у Верховній Раді стоїть це питання 4107 шостим. Вони можуть завтра зробити все, щоб всупереч регламенту винести це питання в зал, як зараз всупереч регламенту хотіли це внести. Є лист від представників української патріотичної телевізійної індустрії, представники різних незалежних медіа підписали його», – наголосив Княжицький.

Він нагадав, що українські кіновиробники знімають фільми для росіян, а потім не можуть отримати право перекладу цього контенту українською. Народний депутат зазначив, що росіяни здійснюють такі кроки для русифікації українського інформаційного простору.

«Це політична акція за гроші уряду російської федерації для того, щоб русифікувати простір, повернути російськомовні і заборонені нами серіали, які підтримують чи прославляють збройні сили країни-агресора. Вони хочуть повернути це сюди. Тому українська мова є найкращий захист від агресора, бо якщо в головах українців буде «русский мир», то в Києві будуть вітати російські війська. Мова наш найнадійніший захист від агресії і це про безпеку і оборону», – підкреслив Княжицький.

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина закликала небайдужих українців вийти 15 червня до Верховної Ради, щоб не допустити голосування за ці зміни до мовного законодавства.

«Ми маємо бути сьогодні дуже уважними і до 16 липня такі атаки будуть, думаю, мало не щодня. Ми маємо не просто бути активними у відбиванні цих атак, а потрібно нарощувати сили. Завтра зустрічаємося під Верховною Радою. Реванш не пройде. «Слуги» не пройдуть і ми захистимо українську мову», – резюмувала вона.

----

Тисніть
Категория
Сериалы
Комментариев нет.